601-750 TL Arası Halılar

Siparişlerimiz kolay satın alma ve kolay kargo seçeneği adrese teslim edilmektedir. Banyonun genel tasarım özelliği ile uyumlu modellerin yanı sıra mutfakların kendine özgü tasarım özelliğine sahip halılarımız her yıl yeni model seçeneği ile satışa sunulmaktadır. 601-750 TL arası halılar klasik tarz, avangarde tarz, modern tarz ve vintage tarz kategorisinde satışa sunulmaktadır. Shaggy tarzı halılar da sitemizde yer alıyor. Usso bu kategoride ilk sırada yer almaktadır.

Halı Alımında Pratik Adres

İş dünyasında prestij sahibi olmak isteyen patronların özel odaları için şık ve estetik sıra dışı modellerimiz de satışa sunulmaktadır. Evlerde ev hanımlarının hayalindeki trend modellerin yanı sıra diğer kategorilerde halı satın almak isteyenler için de şık tasarımlar bir arada bulunuyor. Arama motorunu kullanarak binlerce ürün içerisinde istediğiniz ürünü kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Koyu renklerle açık renklerin dans ettiği tasarımlarımızda görsel efektler birinci sınıftır. İç içe, geçişli ve kareli halılarımızda estetik özellikler göz kamaştırıcı özellikleri beraberinde getirmektedir. Kullanışlı, pratik ve taşınması kolay ürünlerimizde turuncu renk tonları özel desenlerle görsel bir bütünlük oluşturmuştur. Siyah ve gri beyaz, siyah ve bakır renk ikilemleri etkileyici bir kompozisyonla bir araya getirilmiştir.

Yıkanabilir Şık Modeller

Dekorasyon çalışmalarının uyum içerisinde bir arada yer aldığı kataloğumuzda aradığınız bütün ürünler kolay satın alma kategorisiyle satışa sunuluyor. Halıların hijyenik olabilmesi için yıkanabilir olması da son derece önemlidir. Ayrıca silinme problemi de olmamalıdır. Firmamızın satışa sunduğu ürünlerin genel özelliği yıkanabilir olması ve kolay silinebilirliği sayesinde leke tutmayan özelliğe sahip olmasıdır.

Halılarda bulunan ve havaya karışan akarlar, üst solunum yolunu olumsuz etkileyen mikro-organizmalardır. Leke ve kir tutmayan halılarımızda aradığınız hijyenik özellikler bir arada bulunuyor. Halı yıkayan firmalara ürünlerimizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Halılara özel Temizlik Maddeleri Kullanılmalıdır

Yıkama işlemlerinde ve silme işlemlerinde halılara özel temizlik maddeleri kullanılmalıdır. Tahriş edici veya beyazlatıcı asitler halıya zarar verir. Firmamız temizlenebilir veya yıkanabilir ürünlerinde halı şampuanı ve halılara özel satılan güvenilir temizlik maddelerini tavsiye etmektedir.

Zemini en iyi şekilde tutan ve kaymayan özelliği ile her zaman estetik bir görüntüye sahip olan tasarımlarımız modern görsel özelliğe sahip şık ve zarif ürünlerdir. Klasik tasarımlar, estetik avangard halılar ve bordürlü desenli halılar uygun seçeneklerle satışa sunulmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.