451-600 TL Arası Halılar

Ölçü özelliğinin yanı sıra dekor özeliğinin ön plana çıktığı ürünlerimizde yıkanabilirlik konusu ön plandadır. Ürünlerimizin yıkanabilir özelliği ve silinebilir özelliği sağlıklı halı kullanımını beraberinde getirmiştir. Bayanlar için silinebilen, yıkanabilen, süpürülebilen halılar önemlidir. Sitemizde bütün ev hanımlarının tercih ettiği ürün seçenekleri bir arada bulunmaktadır. Shaggy, vintage, klasik, modern, avangard kategorisinde Usso kalitesini sunan şirketimiz 451-600 TL arası halılar konusunda uzmandır.

Bakterisiz Sağlıklı Halılar

Çocuklar için zararlı olan ve özellikle nefes almayı zorlaştıran mikroorganizmalar halılarda yuvalanır. Firmamız sağlık açısından ciddi sorunlar meydana getiren bu zararlı bakteriler için önlem almıştır. Halılarımız hiç bir şekilde bakteri barındırmamaktadır ve insan sağlığı için tehlike arz edecek her hangi bir özelliğe sahip değildir.

Modern ve aynı zamanda büyük olan tesislerde seri bir şekilde üretilen ürünlerimiz kargo ile adrese teslim edilmektedir. Halılara özel şampuanlar ve temizlik maddeleri sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Yıkanabilir tasarımlarımız aynı zamanda silinebilir özelliklere sahip profesyonel ürünlerdir.

Kullanım Kalitesi Maksimum

Halılara özel tasarlanan yıkama fabrikalarında bulunan makinelerde ürünlerimiz sorunsuz bir şekilde yıkanabilir. Yine bu fabrikalarda yer alan kurutma makinelerinde de halılarımız kolaylıkla kurutulabilir.

Zemini iyi kavrayan, zeminden gelen soğuğu engelleyen ve aynı zamanda sesin yankı yapmasını engelleyen halılarımız her mekan için en iyi çözüm seçeneklerinden biridir.

Oda ile bütünleşen ve zemine kolay adapte olan halılarımız toplanmaz. Duruşu görsel açıdan mükemmel olan ürünlerimiz online yani internet üzerinden kolaylıkla satın alınabilir. Sitemizin arama motorunu kullanarak istenilen süre zarfında ürün satın almak çok kolaydır. Dışarıda halıcıları gezmeden gönlünüzce halı satın almak için sitemizi ziyaret edip sipariş vermeniz yeterlidir.

Siparişleriniz Her Zaman Kapınızda

Model, renk, ilmik sayısı, tasarım özelliği ve boyut açısından farklı kategorilerde değerlendirilen halılarımız, uygun satış seçeneğine sahiptir. Sıcak tutan ve insan sağlığı için her hangi bir tehdit unsuru barındırmayan hijyenik halılarımız 7/24 sipariş edilebilir. Kargoyla eve teslim edilen ürünlerimiz için nakliye kategorisinde her hangi bir sorun yaşanmamaktadır. Ödemede kargoda ve iadede firma güvencesi sunuyoruz ve bu konuda güvenilir yöntemlerle hareket ediyoruz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.