301-450 TL Arası Halılar

Turuncunun göz alan şık özelliği, siyahın mermer tasarımı ile mükemmel uyumu, gri ve siyahın şık tasarımı, bordürlü tasarımların estetik yapısı ve geçişli renk cümbüşü özel halılar sitemizde alıcısını bekliyor. 301-450 TL arası halılar kategorisinde yer alan bu ürünlerimiz kataloğumuzun gözde ürünleridir.

Her Oda İçin Özel Tasarım

Evlerde ve iş yerlerinde zemine serilen ve dekorasyonun en şık seçeneklerinden biri olan halılar her ortama özel üretilmektedir. Mutfak halıları, banyo halıları, salon halıları ve çocuk odası halıları bu kategoride ortama uygun şekilde üretilmektedir. Renk ve desen özellikleriyle ürünlerimiz her ortama uyum sağlayan tasarımlardır.

Ofislerde, müdür odalarında, özel döşenmiş odalarda, evlerde ve benzeri birçok ortamda halılara olan ihtiyaç hiç bir zaman azalmamıştır. Firmamızın ürettiği halılar bu ortamlara özel tasarlanmıştır ve uygun fiyat seçeneği ile müşteriye teslim edilmektedir.

Temizlik Sorun Değil

Halılara bulaşan lekelerin çıkarılması her zaman problemdir. Kataloğumuzdaki halıların en önemli özelliği leke tutmaması ve kolaylıkla temizlenebilir olmasıdır. Halı alımlarında leke tutmama ve temizlenebilirlik gibi özelliklerin yanı sıra ölçü konusu da önemlidir. Alım yapılırken dikkat edilecek husus halının kullanılacağı yerin boyutlarıdır. Halıyı salona alacaksanız salonda halının serileceği yerin ölçülerini tam olarak almanız gerekir. Bu şekilde sağlıklı bir şekilde satın alma işlemi gerçekleşebilir.

Şık ve estetik halı modellerimizi kendiniz için alabileceğiniz gibi aynı zamanda başkaları için de alabilirsiniz. Hediye almadan önce kataloğumuzun birbirinden şık ve göz kamaştırıcı halılarını yerinde değerlendirebilirsiniz ve hemen sipariş edebilirsiniz.

Her Ev İçin Özel Renk ve Tasarımlar bir Arada

Yeni ev alındığı zaman ilk aşamada ev için uygun dekorasyon seçenekleri değerlendirilir. Bu aşamada perde, halı, mobilya ve dolap tercihi doğru yapılmalıdır. Bu tercih yapılırken renk ve desen çizgileri yerinde değerlendirilmelidir. Yeni ev alanlar, evini değiştirenler ve yeni evlenenler halı alımında sitemizi ziyaret ederek en uygun model seçeneklerini yerinde değerlendirebilir.

Renkli özellikleriyle halılar insan hayatının süsü ve evlerimizin en önemli eşyalarından biridir. Sitemizdeki estetik ve kullanışlı özelliklere sahip olan halılarımızda aradığınız mükemmel kaliteyi bir arada bulabilirsiniz. Siyahın mükemmel renk özelliği, turuncunun kendine has tonu, gri ve beyazın mükemmel uyumu kataloğumuzdaki ürünlerin genel özelliğidir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.