Filtre (0)
Toplam 1334 ürün görüntüleniyor.

200X290 Halı Modelleri

Sitemizde halı modelleri bakımından şık ve estetik ürünler bir arada bulunmaktadır. 200x290 halı modellerini satın almadan önce kataloğumuzu incelemeniz yeterlidir. Kataloğumuzda bu kategoride Vezia bej renkli zeminli, modern krem, modern krem bej, klasik varaklı bej ve mavi, Modern-patchwork desenli, çizgili desenli, gri desenli ve kahverengi çerçeveli, Tricolor mermer ve Tricolor kahve-bej çizgili modeller satışa sunulmaktadır. Yüzlerce model içerisinden istenilen model özelliğine sahip ürün seçeneği kolaylıkla satın alınabilir.

Sağlıklı ve Kullanışlı Halı Modelleri

Ayağımızı yerden kesen ve aynı zamanda temiz bir yaşam ortamı oluşturan halılar insan sağlığı açısından önemli bir dekorasyon eşyasıdır. Renk, iplik ve boyut özellikleri farklı olan halılar her mekan için farklı özelliklere sahip tasarımlardır. Renk özelliği bakımından ürünlerimiz en çok satın alınan ve en çok beğenilen modellerdir.

Aradığınız Halı Modelleri

Nasıl bir halı alsam? Diye düşünenler için sitemizdeki modeller değerlendirilebilir. Öncelikle boyut özelliği dikkatli bir şekilde incelenmelidir. Yani halının alınacağı yerin genişliği ölçülmelidir. Yapılan bu ölçüm önemlidir. Koltukların kapladığı alan, perde rengi, koltukların ve dolapların rengi halı alımlarında dikkat edilmelidir. Ürünlerimiz dekorasyon tasarımları ile uyumlu renklere sahiptir.

Pratik Online Halı Satışı

İnternetten halı alım işlemleriyle birlikte mağazaya gitmeden istenilen halı modelini almak çok kolaylaştı. Firmamızın satışa sunduğu halılarımız internetten satışa uygun şekildedir. Kargo ve satın alma ile ilgili konularda da aynı şekilde kolaylık sağlıyoruz. Ürün fotoğrafı, ürünün genel özellikleri ve pratik satın alım işlemleri gibi kategorilerde kolaylık sağlıyoruz. İstediğiniz model hemen satın alınabilir ve kargoya gönderilebilir.

Anında Satın Alma ve Kargo Seçenekleri

Dışarıdan halı alımlarında artı nakliye ücreti ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca bir mağazada onlarca çeşide bakabilirsiniz. Sitemizdeki yüzlerce modeli oturduğunuz yerden kolaylıkla inceleyebilirsiniz ve hemen sipariş edebilirsiniz. Nakliye, teslimat ve pratik ödeme ile ilgili konularda kolaylık sağlıyoruz. İade konusunda da firmamız esnek çözüm sunmaktadır.

Ürünlerimiz halının kullanıldığı bütün mekanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Ofis dekorasyonu ve ev dekorasyonu ile uyumlu olması önemlidir. Halının serileceği yerin eni ve boyu mutlaka ölçülmelidir. Her mekan için halı modelini sitemizde bulabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.