Filtre (0)
Toplam 1037 ürün görüntüleniyor.

180x300 Halı

Halı ebatları tercih edilen mekana göre değişmektedir. Salon, mutfak ve yatak odası gibi alanlar için mekanların büyüklüğüne göre de değişerek farklı ebatlarda halılar tercih edilmektedir. Ebatların yanı sıra halıların yapımında kullanılan malzemelere de dikkat edilmelidir. Tüm isteklerinize uygun olarak ve 180x300 halı gibi farklı ebatlarda halılara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Halılarda Malzeme Kalitesi

Halı seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri malzeme seçimidir. Mutfak ya da salon gibi kullanılacak mekana göre değişiklik gösteren malzemeler vardır. Halı.net olarak sizler için en kaliteli malzemelerden üretilmiş halıları sunmaktayız. Dilediğiniz ebata kategoriler üzerinden ulaşabilirsiniz. Her ebata özel halı bulunmaktadır. Ayrıca ebatların yanı sıra her kategoride çeşitli mekanlara uyum sağlayacak halı çeşitleri mevcuttur.

Halı Tercihlerinde Desen ve Renk

Halı tercihi yaparken dikkat edilen bir diğer önemli unsur ise kullanılacak olan mekandaki dekorasyondur. Duvar rengi ve mobilya renkleri halı seçiminde belirleyici bir rol oynamaktadır. Bunun yanı sıra modern ya da klasik görünümler için farklı türde halılar tercih edilebilmektedir. Siz de birçok desen ve yapıda halı için halı.net sitesi üzerinden kategorileri inceleyebilirsiniz.

Filtrelendirme seçenekleri ile özel olarak tercih ettiğiniz markalar üzerinden de arama yapabilirsiniz. Ebatın yanı sıra renk ve fiyat tercihlerinize uygun olan halıları da kolay bir şekilde site üzerinden bulabilirsiniz. Siparişleriniz sizler için özenle adresinize teslim edilmektedir. Ayrıca size en uygun ödeme yöntemini seçerek de kolayca ödeme yapabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.