Filtre (0)
Toplam 1031 ürün görüntüleniyor.

180X180 Halı Modelleri

Halı dünyasının en popüler marka ve modellerini satışa sunan firmamız Usso antrasit, bordürlü, vintage, avangard, klasik, mermer, geçişli model, dalgalı model, buz mavisi ve sarı avangard modelleri öne çıkmaktadır. Gri beyaz, gri mavi, lacivert, bakır bordürlü, çiçekli ve geçişli renkli modeller katalogda göze çarpan modellerdir. 180x180 halı alımlarında bu modeller ilk sırada değerlendirilmektedir. Küçük çaplı bu halıların modern tasarım özelliği uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. 180X180 kare halı modelleri de Usso’nun popüler modellerinden biridir. Görsel açıdan estetik özelliklere sahip olması nedeniyle bu modeller ön plana çıkmaktadır.

Halılar Hediye Kategorisinde

Sevdikleriniz için güzel bir hediye almak için halıdan daha iyi bir seçenek yoktur. Ürünlerimizin en önemli özelliği hediyelik kategorisinde şık ve estetik özelliklere sahip olmasıdır. Sıradan ürünler olmayıp özel kişiler için hediyelik olabilecek kalitede ve özellikte ürünlerdir. Sevdikleriniz için göz kamaştırıcı halı modellerini sitemizdeki katalogdan satın alabilirsiniz.

Halılar Yeni Model

Halıları eskiyenler veya yeni eve geçtiklerinden dolayı halıya ihtiyaç duyanlar sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi yakından inceleyebilir. En ve boy özellikleri standart olan ürünlerimiz kısa sürede en çok satan ürünler içerisinde yer almaktadır. Koyu renkli tasarımlardan açık renkli tasarımlara modern tasarımlardan klasik tasarımlara kadar yüzlerce model satışa sunulmaktadır.

Satın alma işlemlerinden önce nasıl bir halı alınacağına karar vermek gerekir. Eni boyu desen özellikleri ve renk özellikleri satın alma işlemleri öncesinde önemli bir konudur. Boyut ve tasarım özelliği bakımından yüzlerce özel tasarım satışa sunulmaktadır.

Anında İnternetten Satın Alma Seçeneği

İnternetten satın alma işlemleriyle halı almak şimdi çok kolay. Sitemizdeki yer alan halı modellerini cepten tek tek inceledikten sonra hemen satın alabilirsiniz ve istediğiniz halıya kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kullanışlı olmakla birlikte şık ve zarif özelliğe sahip halılarımızda model seçeneği oldukça fazladır.

Halıları satın aldıktan sonra eve teslim işlemleri firmamıza aittir. Firmamız adresiniz nerede olursa olsun ürünü güvenli yöntemlerle adresinize göndermektedir. Çarşı pazar gezmeden mağaza mağaza gezmeden sitemizdeki ürünleri tek tek inceleyip hemen satın alabilirsiniz. Pratik kargo seçenekleri ve uygun satın alma yöntemleri müşterilerimize özeldir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.