Filtre (0)
Toplam 1041 ürün görüntüleniyor.

170x240 Halı

Halı ebatları mekana göre orantılı şekilde seçilmelidir. Aksi halde dekorasyon açısından kötü bir görünüm elde edilecektir. Bu konuda yapılması gereken her tür ebatın bulunduğu sitelerin tercih edilmesi ve mekana uygun tercih yapılmasıdır. Halı.net olarak sizler için tüm halı ebatlarını göz önünde bulundurarak her çeşit halıyı kategorilerimize eklemekteyiz. Aynı zamanda halıların kalitesine de dikkat ederek sizler için en dayanıklı ve uzun ömürlü halıları sitemizde sergilemekteyiz. Siz de en kaliteli halılara halı.net üzerinden ulaşabilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Halı Ebatları

Halı ebatları arasında en çok tercih edilen 170x240 halı türü ve daha birçok ebat halı.net sitesi üzerinden sergilenmektedir. Dilerseniz ebatlar kategorisinden kolayca aradığınız ölçüdeki halılara ulaşabilirsiniz. Bu konuda filtrelendirme yaptıktan sonra dilediğiniz tarzı hemen bulabilmek için renk ve marka filtrelendirmesi de yapabilirsiniz. Ayrıca bütçenize en uygun halıları bulabilmek de aynı yöntemle çok kolaydır.

Oda Türlerine Göre Halılar

Mutfak, salon ve çocuk odası gibi farklı odalara farklı türde halılar seçilebilmektedir. Özellikle tarz ve renk olarak çocuk odası halılarında daha canlı renkler tercih edilmektedir. Salon ve yatak odası gibi alanlarda ise genellikle klasik tarzda ve sade renkler tercih edilmektedir. Halı.net sizler için her türlü zevke hitap eden halıları bünyesinde bulundurmaktadır. Siz de hemen site adresine tıklayarak dilediğiniz kategori üzerinden alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Alışverişlerinizde ödemeleriniz tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.