Filtre (0)
Toplam 1388 ürün görüntüleniyor.

160X230 Halı Modelleri

Halı dünyasının etkileyici ürünlerini bir araya getiren firmamız en çok tercih edilen ürün kategorisinde yer alan modelleri kataloğa dahil etmiştir. Yıkama ve benzeri konularda problem teşkil etmeyen ve sağlıklı mekanların ihtiyacı haline gelen ürünümüz bütün mekanlarda sorunsuz kullanılabilir. Renk seçenekleri en çok tercih edilen modeller içerisinde yer almaktadır. İlmik sayısı bakımından kaliteli ürün sınıfına giren ürün, aile sağlığını tehdit eden her hangi bir unsur içermemektedir. 160x230 halı çeşitleri desen ve renk uyumu ile göz kamaştırıcı özelliklere sahiptir.

Sağlıklı ve Hijyenik

Akarlar halılarda bulunan zararlı mikroorganizmalardır. Bu gözle görülmeyen mikroplar alerjiye ve solunum yolu enfeksiyonuna neden olur. Üst solunum yolu enfeksiyonunun önlenmesi adına halılarda akar oluşumu engellenmelidir. Ürün kataloğumuzun bu şık ve zarif modeli akar sorunu yaşamayan sağlıklı ürün kategorisinde satışa sunulmaktadır. Yıkanabilir modeller renk ve desen yapısını her zaman için muhafaza etmektedir.

Zararlı Mikroorganizma Oluşumunu Engeller

Bir halıda olması gereken bütün hijyenik özellikler ürünümüzde yer almaktadır. Ürünümüzün kolay kullanım özelliğine sahip olması için aradığınız bütün etkili özellikler bir arada bulunuyor. Mikrop barındırmayan özelliğinin yanı sıra kimyasal özelliğe sahip temizlik maddelerinin zararlı etkilerine karşı da her hangi bir deformasyon yaşamamaktadır.

Halı Sağlık Demektir

Halılar sağlıklı yaşamın ilk basamağını oluşturmaktadır. Bu ürünümüz de sağlıklı yaşamın bir parçası olan halı dünyasının en popüler ürün seçeneklerinden birini teşkil etmektedir. Kir tutmayan özelliği sayesinde renk yapısını ve görsel özelliğini uzun süre koruyabilmektedir.

Ürünümüzün diğer önemli bir özelliği yıkandığı zaman renk yapısında her hangi bir zararın meydana gelmemesidir. Özel halı şampuanlarıyla yıkandığı sürece uzun süre görsel özelliğini koruyabilir.

Sitede Satışa Sunulan Modeller

Bu kategoride satışa sunulan ürün seçenekleri şu şekildedir: Venezia modern makine halıları, Usso bordörlü, klasik sade desenli, Usso desenli antrasit, modern patchword desenli, modern çizgi desenli mermer desenli, bordörlü iki renkli seçenekler, vintage desen sarı ve Porto modern seçenekler satışa sunulmaktadır. Desen, boyut ve renk gibi seçeneklerin en iyi şekilde değerlendirilmelidir. Halı alımlarında halının ebatları dikkate alınarak satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.