Filtre (0)
Toplam 1031 ürün görüntüleniyor.

150x250 Halı

Evlerin vazgeçilmez süsü halılardır. Halılar herkesin zevkine göre birçok çeşidi vardır. Bu çeşitler arasında evlerin dekorasyonuna göre seçimler oldukça kolaylaşmaktadır. Evinizin dekorasyonuna göre istenilen boyutlarda halı bulmak oldukça kolaydır.

Farklı Boyut Halılar

Evlerin dekorasyonuna göre her model halılar bulunmaktadır. Evin dekorasyonuna karar verildikten sonra halının tarzı seçilmektedir ve boyutuna karar verilmektedir. Evlerin boyutlarına göre istenilen halı bulunması oldukça kolaydır. Bunun için hali.net sitesinden girerek aramaya örneğin 150x250 halı yazarak oradan istediğiniz tarz halının o boyutunu alabilirsiniz.

Tarz Halıların Boyutları

Her halının boyutları yoktur. Çünkü bazı halılar tek üretimdir. Bu halılar el yapımı ve tek üretim olduğu için boyut çeşitlendirilmesi bulunmamaktadır. Bu yüzden halı seçimi yaparken önce istediğiniz boyutu belirtin. Böylece seçeceğiniz halının boyutunun olması işi daha kolaylaştıracaktır. Eğer boyut belirtilmeden halı seçimi yapılırsa ve o halının o boyutu yoksa alıcı için çok büyük hayal kırıklığı olabilir. Bu durumu engellemek için halının boyutuyla arama yapılmalıdır.

Tarz Ve Boyut Etkisi

Farklı bir boyuttaki halı seçimi yapıldıktan sonra istenilen boyutta halı varsa boyuttan dolayı o halının görünümü değişmez. Seçilen halı her boyutta yine aynı tarzı ve güzelliği yansıtacaktır. Bir halının farklı boyutlarından alınarak evin farklı odalarında takım oluşturulabilir. Bu şekilde yeni bir dekorasyon oluşturulabilir. Farklı halı boyutlarını yan yana getirerek ev içerisinde oldukça farklı bir görünüm sağlanabilir. Dekorasyon çeşitliliği her zaman şık olmuştur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.