%20 İndirimli

Bej Premium Shaggy Rixos Loft Halı Bej Premium Shaggy Rixos Loft Halı Bej Premium Shaggy Rixos Loft Halı

860,44 TL
688,35 TL
Ücretsiz Kargo

150 TL Altı Halılar

Ev ya da işyerleri için kullanılabilecek olan halı modelleri konusunda herkesin elbette belli bir bütçesi vardır. Tabii bu konuda bütçe ve kalite ile beraber tasarım dengesini sağlamak büyük öneme sahiptir. Bütün bunları tek bir çatı altında toplayan hali.net bünyesinde 150 TL altı halılar arasından tercih gerçekleştirilebilir. Her bütçeye uyum sağlayacak aynı zamanda oldukça kaliteli halı çeşitleri, uzun yıllar rahatlıkla kullanılacak bir tasarım sunuyor.

150 TL Altı Halı Modelleri

Tasarımı ve boyutları ile beraber yapısına bağlı olarak birçok farklı fiyatlarda halılar yer alır. Değişkenlik gösteren fiyatlar açısından elbette kalite ön plana çıkıyor. Ancak aynı zamanda 150 TL değerinin altında ve üstelik kaliteli halı seçenekleri arasında tercih gerçekleştirilebilir. Kategori bünyesinde geniş bir ürün yelpazesi ile desteklenmiş olan harika halılar, bütçe dostu bir seçenek sağlamaktadır. Böylece kişilerin isteklere uygun şekilde seçim yapılırken, aynı zamanda kaliteden ödün vermeden harika halılara sahip olmak mümkün.

Her İhtiyaca Göre 150 TL Altında Halılar

Halı seçimi yapılırken elbette tasarım ve kalitenin yanı sıra öncelikle fiyat ön plana çıkar. Her insan evinde oldukça şık ve havalı bir halı tercih ederken, aynı zamanda bütçeyi korumak ister. İşte bütün bunları bir araya getirilmiş olan kategori bünyesinde, 150 TL değerinin altında birçok farklı halı modelini tercih etmek mümkün. En çok uygun fiyatlar hem de beklentiyi karşılayacak halılar arasından tercih yapılabilir. Böylece birden fazla halı seçeneği elde edilerek evin farklı yerleri için muhteşem bir uyum sağlamak kolay hale gelir.

Özel Tasarım Uygun Fiyatlı Halılar

Özgün ve özel tasarım altında çok uygun fiyatlar üzerinden birçok değişik halı modeline ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel dokuma kumaş yapısı, kaymaz seçeneği ve toz tutmaz özelliği üzerinden en kaliteli halılar 150 TL’nin altında seçim imkanı vermektedir. Aynı zamanda yumuşacık bir dokunuş ile beraber soft bir yüzey elde edecek halılar sizleri bekliyor. Geniş bir renk yelpazesi ve modern tasarımı altında seçim yapabilir; bulunduğunuz mekanda çok daha şık ve havalı bir görünüm elde etmeyi uygun fiyatlarla sağlayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.