Filtre (0)
Toplam 1031 ürün görüntüleniyor.

140X200 Halı Modelleri

Her zaman olduğu gibi halı tercihi yaparken öncelikle ebatlarını kontrol etmek gerekir. Halının kullanılacağı yer ölçülmeli ve bu ölçülere uygun ebatlara sahip modeller satın alınmalıdır. Sitemizde yer alan 140x200 halı modelleri küçük halı kategorisinin en çok tercih edilen ürün seçeneği içerisinde yer almaktadır.

Hijyenik ve Sağlıklı

Evlerin ve iş yerlerinin estetik yapısını koruyan ve aynı zamanda sağlıklı yaşamın en önemli seçeneği olan halılar farklı özelliklere sahiptir. Sitemizde yer alan bu ürünümüz sağlıklı yaşam için gerekli olan bütün özellikleri bir araya bulundurmaktadır. Gözle görünmeyen akarlara karşı etkin koruma sağlayan ve aynı zamanda temizlenme problemi yaşamayan bu ürün, mekansal dekorasyon seçenekleriyle uyumlu özelliklere sahip profesyonel tasarımlardır.

Ebatları ve desen yapısı uyumlu özelliklere sahiptir. Mobilya, perde, masa ve sandalye gibi dekorasyonun diğer üyeleri ile uyumlu görsel özelliklere sahiptir. Ev veya iş yeri için ürün satın alma işleminde dekorasyonun genel renk yapısı göz önüne alınmalıdır. Ayrıcı desen çizgileri de incelenmelidir. Halı satın alma işleminde dikkat edilecek en önemli husus renk ve tasarım özelliğidir.

Kolay Temizlenebilir Şık Modeller

Halıların temizliği sağlık açısından önemlidir. Özellikle temizleme problemi olmayan ve leke çıkarmada sorun teşkil etmeyen halılar bizim için büyük kolaylık sağlamaktadır. Renk özelliğini her zaman koruyan ürünümüz halılara özel temizlik maddeleriyle temizlenmelidir. Ebat, tarz ve renk tercihinde yüzlerce seçenek bir arada satışa sunulmaktadır.

Trend Olan Renkler ve Modeller Bir Arada

Bordürlü, vintage, shaggy, degrade ve modern tarz kategorisinde üretilen birbirinden çekici halı modelleri kolay satın alma ve pratik kargo seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Duvar desenli, bakır ve mavi renkli tasarımlar bilgisayarlı makinelerde özel olarak dokunmaktadır. Dalgalı modellerin yanı sıra gold kenarlı modeller, zikzak ve iki renkli özel tasarımlar en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır. Bu kategoride vintage sarı renk modeli de satışa sunulmaktadır. Bordürlü ve degrade desenli şık modeller de sitenin popüler seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Modern antrasit modellerinde petrol yeşili ve pembe renk tasarımı sitede yer alan modeller içerisinde yer almaktadır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.