Filtre (0)
Toplam 1033 ürün görüntüleniyor.

130X190 Halı Modelleri

Halılar günümüzde ev dekorasyonunun vazgeçilmez bir parçasıdır. Yıllar geçtikçe halı modasında değişimler olduğu gibi, inşa edilen evlerde de yaşanılan değişimler sonucu her halı her eve uymamaya başladı. Bunun en büyük sebebi evlerdeki metrekare ve şekil değişikliğidir. Günümüzde halı modelleri bulmak çeşitlilik açısından oldukça zordur. Ancak biz hali.net ailesi olarak müşterilerimize her metrekare için çeşit çeşit halı modeli sunmaktayız. Özellikle 130x190 halı bulmak zordur.

Hali.net Ailesi Müşterilerine Özel Seçenekler Sunmaktadır

En kaliteli markalara ait 130x190 halı modelleri sitemizde mevcuttur. Zevkinize uygun renk ve modelde evinize uyum sağlayacak halıyı bulabilirsiniz. Model çeşitliliğinin bol olduğu halıları sitemizde detaylıca inceledikten sonra istediğiniz modeli kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Halıyı Odamda Gör Seçeneği

Hali.net ailesi olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Bu memnuniyeti sürdürebilmek için halıyı odamda gör seçeneğini müşterilerimizin hizmetine sunduk. Bu özellik sayesinde seçtiğiniz halının odanızda nasıl duracağını görmüş olursunuz. 130x190 halılar için çok iyi olan bu özellik müşterilerimizin memnuniyeti için de oldukça iyidir.

Halı markaları ve sitemizde yer alan halılar en kaliteli iplikler kullanılarak üretilmektedir. Kaliteden ödün vermeden her bütçeye hitap edecek halıları sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan numaralardan bizi arayabilirsiniz. Ya da sitemizde bulunan diğer sosyal ağlardan da bize ulaşarak tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Hali.net ailesi olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.