Filtre (0)
Toplam 1073 ürün görüntüleniyor.

120X400 Halı Modelleri Halı Nette

Zeminlerin örtüsü, rengiyle dokusuyla sağlığımızın en kıymetli koruyucusu halılardır. Evlerin, işyerlerini hemen tüm yaşam alanlarının şıklık ve zarafet ölçüleridir. Bulunduğu yere yakışan tüm halılar kullanıcılarına keyif vermektedir. Halılar, hem zeminleri korumakta hem her yaştan insan için düşmelere kaymalara karşı önleyici olarak güven sağlamaktadır.

Halı Net Sitesinden Kolay Halı Seçimi

Halı seçimlerinizin en kolay yolu, internet sitesine gelerek hali.net adresine tıklamaktır. El dokumalarından, makine halılarına, kilimlerden peluşlara tüm model ve dokumalara erişim sağlayabilirsiniz. Bütün marka, dokuma çeşidi halılardan 120x400 halı seçebilir hemen sipariş verebilirsiniz. Bir birinden güzel halılar bulunduğu yere zenginlik katacaktır. Size uzun yıllar konforunu yaşamak kalacaktır. Güvenli ödeme, kredi kartına taksit ve ücretsiz kargo seçeneklerinizi kullanarak kolayca halı sahibi olabilirsiniz. Salonlarınız, oturma odalarınız, yatak odalarınıza çok yakışacak olan renklerde ve boyutlarda halı satın alabilirsiniz.

Halı Seçerken Gözden Kaçmaması Gerekenler

Halı satın alırken detaylar önemlidir. Halınızın kullanım alanına uygun ölçülerde olması gerekmektedir. Renk uyumu etrafında bulunması gereken eşyalara zıt olmamalıdır. Uyumlu renkler kullanıcılara farkında olmadan terapi niteliğinde huzur verecektir. Aksi durum göz yorucu olabilmektedir. Özel el dokuma halıları, klasikten vazgeçemeyenlerin ilk tercihi olabilmektedir. Hali.net adresinden görerek, özel tasarım halılardan siz de çok kolaylıkla tercih yapabilirsiniz. Tercihiniz olan halıları hemen sipariş verebilir kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Firma tüm halı model ve markalarında uyguladığı indirimler ve sürprizlerle müşterilerinin memnuniyetini kazanabilmek için çalışmaktadır.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.