Filtre (0)
Toplam 1307 ürün görüntüleniyor.

120X180 Halı Modelleri

Kataloğumuzda renk ve desen özelliği bakımından farklı özelliğe sahip birçok ürün bulunmaktadır. Bordürlü gri renk halı, modern antrasit makine halısı, krem bej, gri zemin üzerine şeritli, varaklı gri gold, bordürlü gri renk, bej zemin siyah şerit, desenli krem mavi makine ve desenli antrasit modeller satışa sunulmaktadır. 120x180 halı modelleri içerisinde değerlendirilen diğer ürün seçenekleri, çizgi desenli krem hardal, krem ve kiremit renk, lacivert desenli, mermer desen, renkli makine, modern, bej renk, gri renk, vintage sarı renk, bej kahverengi mermer, gri-mavi ve krem-mavi makine ürünleri göze çarpmaktadır. Bütün bu ürünler son teknoloji makinelerde üretilmektedir.

Sağlıklı ve Hijyenik

Pratik kullanım özelliğine sahip ürün zararlı mikroorganizma barındırmayan hijyenik özelliklere sahiptir. Yıkanabilir olması ve bütün dekor çalışmaları ile uyumlu renk seçeneklerine sahip olması ürünün kalitesini artırıyor. Kolay taşınabilir olması nedeniyle nakliyesi de oldukça pratiktir.

Ürünü satın almak için satın alma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Anında ürünü sepete ekleyip kargo işlemini başlatabilirsiniz. Firmamızın kataloğundaki en iyi ürünleri en iyi fiyata kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Halı tercihinde dikkat edilmesi gereken husus doğru ölçülerde ürün satın alınmasıdır. Ölçülere dikkat edilmediğinde halı büyük veya küçük gelebilir.

Dekorasyon Çalışmalarıyla Uyumlu

Duvar ve mobilya kategorisinde trend olan yeni modellerle uyumlu özelliklere sahip ürün boyut olarak uygun ölçülere sahiptir. Ürünün kalitesi ilmik sayısı ve kullanılan ipliğin özelliğine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca trend olan modeller eski modellere nazaran fiyatı yüksek olur. Sitemizde yer alan bütün halı modelleri en çok tercih edilen modeller içerisinde öne çıkan modellerdir.

Evde ve İş Yerinde Kullanılabilir

Ofislerde, evlerde ve diğer bütün mekanlarda ürün sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Halı yıkama makinesi ile pratik yıkama işlemleriyle temizlenebilen ürün kir tutmaz ve uzun süre temiz kalabilir. Çıkmayan lekeler ev hanımlarının karşılaştığı problemlerden biridir. Bu kategoride halıların leke tutmayan özelliği ilk aşamada göz önüne alınmaktadır. Modern makinelerde üretilen halılarımızda en önemli konu kuşkusuz kir tutmayan özelliğe sahip olması ve kolay silinebilir olmasıdır. Bu kategoride yüzlerce model içerisinden istenilen model anında sipariş edilebilir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.