Filtre (0)
Toplam 1060 ürün görüntüleniyor.

120X120 Halı Modelleri

Küçük yerlerde mekanın görsel özelliğini mükemmel hale getiren 120x120 halı modellerimizde de Usso, Vintange, Klasik ve Modern seçenekler bir arada bulunuyor. Bakır, gri ve beyaz bordürlü, desenli, lacivert ve mermer desenli tasarımlar ön plandadır. Ayrıca Usso klasik vintage modeli de oldukça meşhurdur. Dalgalı, buz mavisi ve kareli modeller de öne çıkmaktadır. Turkuaz, düz lacivert ve pembe geçişli modeller, iç içe modeller satılmaktadır. Uygun fiyatlara sahip 120x120 kare halı modeller yeni yılın trend modelleridir ve sitemizde satılmaktadır.

Bütün Mekanlar İçin Halı Modelleri

Çocukların odasına, yatak odasına, antreye, salona, mutfağa, banyoya ve balkona özel ürün seçeneklerimiz standart boyutlara sahiptir. Halı alımlarında salonun, antrenin, çocuk odasının veya yatak odasının boyutları mutlaka hesap edilmelidir. Ayrıca alımlarda koltukların kapladığı alan da hesap edilmelidir. Boyut olarak alımlarda dikkat edilmesi gereken hususlar dekor konusunda da dikkatli bir şekilde ele alınmalıdır. Dekorasyonun ana renkleri ve çizgileri halıdaki ana renk ve çizgilerle uyumlu olmalıdır. Kataloğumuzdaki ürünlerimizin dekorasyon özelliği ve renk özelliği maksimum seviyededir.

Hijyenik Modeller

Ürün alımlarında dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de kullanıldığı alana uygun modellerin seçimidir. Banyoya, mutfağa, yatak odasına ve salona özel modeller özel üretimdir. Bu mekanlar için istediğiniz model sitede yer almaktadır. Kullanışlı özelliklere sahip, yıkanabilir ve göz kamaştırıcı yeni nesil halı modelleri kolay satış seçeneğine sahiptir.

Sevdiklerinize Halı Alın

En güzel hediyelerden biri de halılardır. Özellikle bayanlar için halılar en önemli dekorasyon seçeneği ve en önemli eş eşyasıdır. Sitemizde yer alan ürünler hediyelik kategorisinde satın alınabilir. Etkileyici ve özel renk kategorisine sahip modellerimiz hemen sipariş edilebilir.

Ölçü Almayı Unutmayın

Ev değişikliğinde halılar küçük gelebilir veya yeni evde bazı durumlarda odalar boş kalabilir. Sitemizde evine yeni halı alacaklar için yeni modeller satışa sunulmaktadır. Halının serileceği yerin eni, boyu ve dekor özellikleri dikkatli bir şekilde hesap edilmelidir. Geniş veya dar bütün odalar için istenilen boyutlara sahip özel halı modellerini satın alabilirsiniz. Çocuklara özel modellerin yanı sıra yatak odası ve genç odasına özel modeller de sitenin favori ürünleri arasındadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.