Filtre (0)
Toplam 1074 ürün görüntüleniyor.

100X500 Halı Modelleri

Halılar boyutlarına göre farklı kullanımlara sahip olabiliyor. Örneğin halıların uzun olanlar hol ya da koridorlarda kullanılabiliyor. 100x500 halılar da her daim hali.net internet sitesinde mevcuttur.

Çok Çeşitli Halılar

Hali.net internet sitesinde yer alan halılar çok fazladır. Halıların boyutları hep çok farklı şekilde tasarlanmaktadır. Çünkü halıların desenleri çok farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. Müşterin her daim kullanabileceği halılar her daim müşterilerin ilgisini çeker. 100x500 halılar her daim çok amaçla kullanılabilir. Bu halılar çok kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden de kullanımı gayet kolay ve uzun ömürlüdür. Halılarım ölçüleri de standarttır.

Kaliteli Halılar

Halılar son derece kalitelidir. Halıların yüzey ağırlığı tam istenilen ağırlıkta olmaktadır. Halıların yüzeyinde kullanılan malzemeler en iyi ürünlerden kullanılır. Halı yüzeyi kir tutmaz. Ekstrem bir durum olmadığı sürece de asla kararmaz. Düzgün kullanıldığında da uzun ömürlü olur.

Halıların yoğunluğu da çok iyi şekilde tasarlanmıştır. Halılardaki ilmiklerin sıklığı tam istenilen ölçüdedir.

100x500 halıların iplik tipi de son derece kalitelidir. Farklı iplik tipleri olan halılar da satışa sunulmuştur. Fakat iplik tipleri içerisinde naylon ya da polyester de bulunur. Bu farklı iplik çeşitleri kullanımı halının uzun ömürlü olmasını sağlar. Her bir iplik tamamen doğal ve el yapımıdır. Asla sağlığa zarar verecek bir madde içermez. Doğal olan halılar ipek ve yün içerir.

Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti

Halılar satıldıktan sonra garanti belgesi müşterilere teslim edilir. Halıların üretimi çok kaliteli olduğundan müşteriler burada daim olur. Halıların fiyat performansları da çok iyidir. Son derece kaliteli olan 100x500 halı çeşitleri çok da uygun fiyatlıdır. Halılar satın alındıktan sonra garanti belgesi oluşturulur. Kaliteli halılar her diam garanti kapsamına alınır.

Halılardan maksimum performans her daim alınır. Kaliteli olması da uzun ömürlü halılar ortaya çıkarır. Halılar temiz bir şekilde kullanıldığında çok uzun ömürlü olur. Öyle ki bir ömür boyu aynı halı kullanılabilir. Halılar temizlendiğinde de renkleri akmaz ya da solmaz. Halının kenarındaki püsküller de asla kopmaz ve yırtılmaz. Uzun ömürlü olması için tasarlanan halılar her daim müşterileri memnun eder.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.