Filtre (0)
Toplam 1074 ürün görüntüleniyor.

100X400 Halı Modelleri

Bordürlü ürün seçeneklerinin öne çıktığı 100x400 halı modellerimiz online satış seçeneğine sahip modellerdir. Bordürlü modellerde gri beyaz, gri siyah, siyah bakır, siyah beyaz mermer ve lacivert modeller öne çıkmaktadır. Kenarı gold ve kenarı mavi modeller de oldukça şık. Karışık renkli modeller de Usso’nun meşhur modelleridir.

Geçişli, dalgalı, iç içe renkli modeller de sitede görülmeye değer tasarımlardandır. Avangart modeller ve çiçekli modeller de sıra dışı özelliklere sahip şık tasarımlardır. Mavi, beyaz, gri ve lacivert renklerin öne çıktığı modellerde sarı avangard modeller de göz kamaştırıcıdır. 100x400 halı modellerinde aradığınız bütün renkler bir arada bulunuyor. En popüler renkler ve en popüler modeller sitede alıcısını beklemektedir.

Aradığınız Bütün Ölçüler Bir Arada

Evlerin ve iş yerlerinin şık ve zarif halılarını uygun fiyat seçenekleriyle satın almak için sitemizde yer alan bütün ürünler uygun fiyata satışa sunulmaktadır. Halı alımlarında ölçü, model, renk ve uyumluluk gibi konular tek tek ele alınmalıdır. Mobilya, perde, dolap ve yemek masası gibi halı ile birlikte bütünlük oluşturan eşyaların renkleri de dikkate alınmalıdır. Bütün bu eşyalarla uyumlu modellerimiz uygun fiyat seçenekleriyle satılmaktadır.

Ev ve Ofisler İçin Şık Modeller

Büyük solanlar için küçük veya büyük banyolar için birbirinden şık halı modelleri sitemizde satışa sunulmaktadır. Mutfakların yanı sıra diğer bütün odalar için özel modeller uygun fiyat seçenekleriyle adrese teslim edilmektedir.

Ofisler için de özel model ve renkler satışa sunulmaktadır. Yıkanabilir ürünlerin yanı sıra leke tutmayan ürün seçenekleri de bu kategoride satılmaktadır. Kolay ve aynı zamanda pratik özelliklere sahip halılar yıkama işlemleri sonunda her hangi bir deformasyona uğramamaktadır ve eski görünümünü korumaktadır. Renk özelliğini koruyan halılar uzun yıllar kullanılabilir.

Popüler Halı Modelleri

Halılar model, renk, ilmik sayısı ve ebatlarına göre değer kazanmaktadır. Sitemizdeki ürünler ise renk ve model bakımından en çok tercih edilen kaliteli ürünlerdir. Her bir mekan için özel halı modelleri uygun fiyatlarla satılmaktadır. Yıkandığı zaman renk özelliğini kaybetmeyen, leke tutmayan ve kolay silinebilir özelliği ile tercih edilen bir tasarımdır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.