Filtre (0)
Toplam 1210 ürün görüntüleniyor.

100X300 Halı Modelleri

Yeni halı modellerinin tercih edildiği günümüz dekorasyon dünyasında renk özelliği bakımından birçok ürün bir arada satışa sunulmaktadır. Kataloğumuzda yer alan ve halının kullanıldığı bütün ortamlarda sorunsuz bir şekilde kullanılan ürünlerimiz silme ve yıkama gibi sorunlarla karşılaşmamaktadır. 100x300 halı seçeneklerimiz yeni yılın yeni modelleriyle satışa sunulmaktadır. Modern makinelerde yıkanabilir ve leke tutmayan özellikte üretilmektedir.

En Popüler Halı Modelleri

Modellerimizi yakından görebilmek için sitemizin üst kısmındaki temaları kullanabilirsiniz. 100x300 halı modellerini tıkladığınızda birbirinden şık modeller karşınıza çıkacaktır. Usso modern, avangard, klasik, vintange, bordürlü ve antre modeller göz kamaştırıcı renklerle satışa sunulmaktadır. Geçişli, mermer, iki renkli, dalgalı, buz mavisi, avangart desenli, kenarı gold, kenarı mavi ve kareli desenli modeller özel makinelerde üretilmektedir.

Ölçü Model ve Renk Seçenekleri

Halı satın alma işlemlerinde ön plana çıkan ve modern makinelerimizde üretilen halılarımız standart ölçülerde üretilmektedir. Aradığınız ölçüleri tıkladığınızda yeni ve tercih sıralamasında ilk sırada yer alan modeller karşınıza çıkacaktır. Banyolara özel olan tasarımlar, klasik banyo dolapları ve halıları ile uyumlu özelliklere sahiptir.

Halıların temizlenmesi, yıkanması ve kurutulması gibi işlemler önemli konulardır. Ürünlerimizde yıkama, kurutma ve temizleme gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Yıkanabilir olması, renk özelliği bakımından güncel renklere sahip olması ve aynı zamanda yeni nesil çizgilere sahip olması ürünlerimizi ayrıcalıklı yapan konulardır.

Evinize halı almadan önce halının serileceği yerin boyutlarını ölçmeniz ve bu boyutlara özel halı modellerini değerlendirdikten sonra satın almanız gerekir. Eski modellerin yerine yeni ve etkili modellerin yer aldığı yeni yıl kataloğumuzda aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bütün Mekanlara Özel Halılar

Küçük veya büyük bütün odalar için standart özelliğe sahip halı modelleri kolaylıkla satın alınabilir. En ve boy ölçüleri her zaman için halı satın alma işlemlerinde belirleyicidir. Ürünlerin satın alınması işleminde firma olarak gereken kolaylığı sağlıyoruz ve bu konuda güncel yöntemleri tercih ediyoruz.

Ofislerde kullanılan halılar iş dünyasına özel tasarlanmaktadır. Salonlara özel veya antrelere özel halılar da bu kategoride güncel modellerle üretilmektedir. Özellik bakımından yeni nesil kategorisinde değerlendirilen ürünlerimiz desen özellikleri göz kamaştırıcıdır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.