Filtre (0)
Toplam 1209 ürün görüntüleniyor.

100X200 Halı Modelleri

Mini halı kategorisinde yer alan ve profesyonel tasarım özelliğine sahip ürünlerimiz uygun fiyatla satışa sunulmaktadır. 100x200 halı tasarımlarımızda da Usso modeller öne çıkmaktadır. Usso’nun gri, beyaz ve bakır bordürlü modelleri 100x200 ebatlarındaki modellerimizde ilk sırada yer almaktadır. Yine antrasit desenli, mermer ve lacivert renk desenli modeller satışa sunulmaktadır. Yine Usso’nun Vintange serisinin şık modellerinden sarı renkli halısı da bu kategoride yer almaktadır. Modern, dalgalı, gold kenarlı ve renkli yıkanabilir modelleri de tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Duvar tasarımına benzeyen kareli modeller de bu kategorinin popüler üyelerinden biridir. Usso antrasit geçişli iki renk modellerini de görmeden karar vermemek gerekir. Gri gold ve gri geçişli tasarımlar da en çok tercih edilen seçeneklerden biridir.

Dekorasyonla Uyumlu Modeller

Ev dekorasyonunun oluşturulmasında dikkat edilmesi gereken konu halı, koltuk, perde ve diğer ev eşyalarının uyumlu olmasıdır. Mevcut koltuk ve perdelerin rengi ile uyumlu halılar görsel açıdan güzel bir görüntü oluşturur. Toplu ev eşyası alımlarında mobilyanıza veya perdenize uygun bir halı bulamadıysanız bu durumda sitemizdeki yüzlerce modelden birini satın alabilirsiniz. Ürün satın alma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken konu renk ve çizgilerdir.

Oturduğunuz Yerden Satın Alabilirsiniz

Alımlarda dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de online seçeneklerdir. Karantina günlerinde dışarı çıkma gibi bir lüksümüz yok. Halınızı yenilemeniz gerekiyorsa hemen sitemizin online satış seçeneğini değerlendirmelisiniz. Model, marka, tasarım ve boyut gibi seçeneklere sahip ürünlerimiz standart üretim özelliğine sahiptir.

Anında Sipariş ve Kargo Seçenekleri

Kataloğumuzdaki göz kamaştırıcı ürünlerimiz kargo seçeneğine sahiptir. Mağazadan veya başka bir yerden halı alırken nakliyeyi hesap etmek gerekir. Ayrıca mağazada onlarca yeni ürüne bakabilirsiniz. Sitemizde ise yüzlerce hatta binlerce modeli cep telefonundan inceleyerek anında satın alabilirsiniz.

Tasarımlarımızın en önemli özelliği ev dekorasyon seçeneklerine ve ofis dekorasyon seçeneklerine uyumlu olmasıdır. İş dünyasına özel halılarımızla ofisler için özel tasarlanan makam odaları göz kamaştırıcı özelliklere sahiptir. Evlerde mutfaklara ve diğer odalara özel tasarlanan halılar, ofislerde iş dünyasına özel renk ve tasarım özelliğine sahiptir. Pratik satış ve kargo yöntemleriyle istenilen halı modeli anında sipariş edilebilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.