Filtre (0)
Toplam 1044 ürün görüntüleniyor.

100X150 Halı

Halı, yaşam alanlarına zarafet katan, evlere sıcaklık kazandıran en güzel zemin sergileridir. Rengi dokusu bulunduğu yere uyumuna dikkat ederek beklenen görsellik de alınabilmektedir.

Boyutlarına Göre Halı Seçimi

Kullanıcılar halılarının bulunduğu yere hem renk hem de boyut olarak uyum sağlamasını arzu etmektedir. Çok büyük bir alanda  100x150 halı kullanımı uygun olmayacağı gibi çok küçük alanlara büyük boyutlu halı da uygunsuz olacaktır. Bu nedenle halı seçimi önemli detaylardır. Kullanılacak alan, kullanıcı zevki ve beraberinde bulunan eşyaların uyumu yüksek kalite ve şıklık sunacaktır. Hali.net adresinden arzu ettiğiniz renk ve dokuda halı seçebilir hemen sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede kapınıza kadar gönderilecektir. İnternet sitesinden el dokuma halıları, makine halıları ve şahane kilim seçimleri yapabilirsiniz. Güvenli ödeme ücretsiz kargo ve kredi kartına taksitle alışverişinizi yapabilirsiniz.

Halı Kullanım Özellikleri

Halı seçimi ve sahip olunması kadar kullanım kolaylığı da önemlidir. Hali.net en yakın halıcınız olarak 7/24 çalışmaktadır. Siz vakit kaybetmeden internet sitesinden muhteşem halıları görebilirsiniz. 100x150 boyutlarında halı siparişinizi vererek keyifle kullanabilirsiniz. Halılarınız güvenli, sağlıklı ve özel tasarım ürünleri olarak yüksek kalite ve görsellerle satışa sunulmuştur. Anti alerjen, yıkanabilir, leke tutmaz halılara sahip olabilirsiniz. Hali.net bir birinden güzel halılarını sizlerin beğenisine sunmaktadır. İster etnik ister otantik renk ve dokular, doğal ipliklerle yapılan üretimleriyle yüksek kalite ve özek renklerle tercihiniz olabilmeyi beklemektedir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.